Dumankaya Horizon
Retype the CAPTCHA code from the image
Yenile
Horizon’da yaşamak başkadır..
Anadolu Yakası’nın prestij noktasında işinize yatırım!
Sahil yolunun ikonik projesi Dumankaya Horizon’da farklı ihtiyaçlara yönelik pek çok rezidans tipi; ayrıca değişik zevklere hitap eden pek çok rezidans iç planı seçeneği bulmak mümkün.

Anadolu yakasının en prestijli konut projesi konumunda. Bu özel proje yatay yaşamın mantığı ile çevrede benzeri olmayan bir rezidans.. Horizon sadece bir rezidans değil.
O aynı zamanda lüks alışveriş , spor ve sağlık hizmetleri sunan ; beraberinde dünyaca ünlü lezzet markalarını bir araya getiren bir çekim merkezi niteliğinde. Dumankaya Horizon , adı üzerinde ufka dokunma mutluluğunu yakalamak isteyen birey ve ailelerin buluşma adresi..

Ev Rahatlığında Ofis Seçenekleri
Dumankaya Horizon, işini ev konforuna taşımak isteyen yatırımcılara kazançlı ofis seçenekleri sunuyor. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 seçeneklerinden oluşan deniz manzaralı ofis üniteleri, yatırımcılar için konforlu ve üst sınıf bir değer niteliğinde. Sınırlı sayıdaki ticari ofisler aynı zamanda kolay ulaşılabilir özel bir konumda, değeri sürekli artacak bir yatırımı ifade ediyor.

Rezidans Lüksü
Dumankaya Horizon , 109 rezidans , 34 ofis ve 35 ticari üniteden oluşan lüksün yeni mekanı
Yüksek zekalı rezidans anlayışı...
Dumankaya Horizon’da yer alan rezidanslar organik bir mimari tasarımı lüks yaşam stili ve tam akıllı ev teknolojisi ile bir araya getiriyor. 

Yüksek Zeka...
Klimadan ev perdelerinize, musluklardan ışıklara ve eğlence sistemlerine kadar Dumankaya Horizon’daki tüm detaylar, sadece birkaç tuşa basılarak kontrol ediliyor.

Kişiselleştirilmiş ev teknolojisi...
Zaman tasarrufu, konfor ve kişiselleştirilmiş ev ekonomisi yaratan akıllı daire sistemi Dumankaya IQ, Horizon’da düşlerken bile zorlanabileceğiniz yenilikleri beraberinde getiriyor

Farklı beklentiler değişmeyen lüks... 
Dumankaya Horizon farklı beklentileri olan birey ve aileler için değişmeyen bir lüks anlayışı ile değişik yaşam alanları sunuyor.Horizonda geniş yaşam anlayışı tüm rezidanslarda ortak bir konfor yaratırken 74 m2 den 299 m2’ ye uzanan rezidans seçenekleriyle farklı kullanım alanları yaratıyor.
pictures of aids patients what is the symptoms of aids hiv skin rash
PORTFÖY
İLETİŞİM
Dumankaya Plaza Dumankaya İnşaat
San. ve Tic. A.Ş
Ankara Yolu Pendik Kavşağı/Pendik/İstanbul
Tel: +90 (216) 585 46 00
Merkezi : 444 7 222
Faks: +90 (216) 379 86 42
Email: info@dumankaya.com