Adres Kampüs Doğu
Retype the CAPTCHA code from the image
Yenile
Adres Kampüs Doğu
İstanbul’un hızla gelişen Tuzla - Aydınlı bölgesinde , butik proje olarak tasarlanan Adres Kampüs projelerinin satışları , yoğun ilgi nedeniyle satışa çıktıktan kısa bir süre sonra tamamlanmıştır. Adres Kampüs projeleri yatırımcısına sağladığı avantajların yanında bölgenin çehresini değiştirmede katkı sağlayan niteliklere sahip Adres Kampüs projelerinde toplam 144 konut, 15 ticari ünite 2015 yılı içerisinde daire sahiplerine teslim edilecektir.

Dumankaya’nın farklı mimari anlayışı bu projede de kendini gösteriyor. Akıllı kat planları ile günümüz trendlerine uygun optimum kullanım alanları sunuyor. Adres Kampüs projeleri Sabiha Gökçen Havalimanı, Viaport Alışveriş Merkezi , ve Tuzla Tersanesine sadece 5 dakikalık mesafededir. Çevresinde bir çok Organize Sanayi bölgesi bulunmaktadır. F1 İstanbul Park, Koç Lisesi ve Sabancı Üniversitesi gibi önemli kurumlar projenin yakın çevresinde konumlanıyor.

Eğitim kampüsleriyle çevrili bir bölge ! Tuzla ve Pendik bölgeleri eğitim kurumları açısından oldukça zengin. Halen eğitim veren Koç İlköğretim Okulu ve Lisesi, Sabancı ve Okan Üniversiteleri, İTÜ Denizcilik Fakültesi ile  Süleyman Şah, Medeniyet, Gedik, Piri Reis ve İstanbul Ticaret Üniversitelerinin kampüslerinin hizmete girmesiyle burası çok önemli bir eğitim merkezi haline geldi. 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle ; etüd odası, okuma odası, oyun odası, TV odası vb. olarak kullanılabilecek sosyal alan, spor alanı, su ögeleri ve yeşil alanlardan oluşan peyzaj düzenlemesi, açık otopark ile yürüyüş ve koşu parkurları daire sahiplerine sunuluyor. 
unfaithful wives go married looking to cheat
pictures of aids patients how to prevent hiv/aids hiv skin rash
PORTFÖY
İLETİŞİM
Dumankaya Plaza Dumankaya İnşaat
San. ve Tic. A.Ş
Ankara Yolu Pendik Kavşağı/Pendik/İstanbul
Tel: +90 (216) 585 46 00
Merkezi : 444 7 222
Faks: +90 (216) 379 86 42
Email: info@dumankaya.com